Katarzyna Kosiorek - ekspert ubezpieczeń

o mnie

Nazywam się Katarzyna Kosiorek i od wielu lat pracuję jako agentka ubezpieczeniowa. W mojej pracy cenię sobie szczególnie fakt, że mogę pomagać ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, a przede wszystkim – chronić ich zdrowie i życie oraz ich bliskich przed nieprzewidzianymi zagrożeniami lub zdarzeniami. Staram się ciągle rozwijać, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, aby móc zaoferować swoim klientom najwyższej jakości usługi. Nieustannie poszukuję nowych rozwiązań i produktów, które pozwolą lepiej chronić interesy moich klientów.

Zapraszam do kontaktu ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie, swojej rodziny lub firmy. Z przyjemnością pomogę i udzielę fachowych porad.

agent-ubezpieczen-katarzyna-kosiorek
OPINIE

Co mówią moi klienci?

Opinie moich klientów są dla mnie nie tylko potwierdzeniem wysokiej jakości moich usług, ale również motywacją do dalszego rozwoju.

"Pani Katarzyna Kosiorek jest od wielu lat opiekunem polisy ubezpieczenia grupowego, aktualnie z dostępem do prywatnej opieki medycznej w naszej firmie - rekomenduję Panią Katarzynę jako osobę pomocną, dbającą o jakość oraz zaangażowaną, a przy tym z etycznym podejściem do wykonywanej pracy."
Grzegorz Chruściel
Ax MEBEL
"Współpracujemy z Katarzyną Kosiorek od kilku lat. Jako dyrektor placówki cenię przede wszystkim jakość, uczciwość, dostępność oraz nawiązywanie przyjaznych relacji z klientkami. Pani Katarzyna wyróżnia się wielkim zaangażowaniem oraz umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemów.

Polecam współpracę z Katarzyną Kosiorek wszystkim osobom, dla których temat zabezpieczenia życia i zdrowia jest ważny."
Katarzyna Kaczorowska
Samorządowy żłobek
w wielgolesie
"Rekomenduję panią Katarzynę Kosiorek jako osobę zaangażowaną i nastawioną na długofalową współpracę, dbającą o jakość oraz rzetelne podejście, co zapewnia komfort oraz wysoki standard."
Marcin Duszyński
Arktyka Sp. z o.o.
O mnie

Osoby, które szukają bardziej doradcy niż sprzedawcy najbardziej doceniają długofalową współpracę, komfort oraz wysoki standard pracy ze mną.

Swoje usługi kieruję do Klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym obszarów zabezpieczenia życia i zdrowia, przyszłości dzieci, ochrony bliskich oraz emerytury.

Moje priorytety

Filozofia mojej pracy opiera się na satysfakcji moich Klientów, dzięki temu mogą oni spodziewać się rzetelnej, a przede wszystkim uczciwej obsługi.

Poza pracą

Prywatnie jestem, żoną i mamą stąd też temat ochrony bliskich ich zdrowia oraz zabezpieczenia przyszłości dzieci jest dla mnie szczególnie ważny podobnie jak dla zdecydowanej większości rodziców, z którymi pracuję.